خرید اینترنتی ارزان

خرید,خرید اینترنتی,خرید پستی,خرید ارزان

خرید اینترنتی خرد کن چاپ مجیک Chop Magic,خرید پستی خرد کن چاپ مجیک Chop Magic,خرید ارزان خرد کن چاپ مجیک Chop Magic,خرد کن چاپ مجیک Chop Magic,خرید نقدی خرد کن چاپ مجیک Chop Magic,خرید آنلاین خرد کن چاپ مجیک Chop Magic,خرید خرد کن چاپ مجیک Chop Magic,فروش خرد کن چاپ مجیک Chop Magic,فروش پستی خرد کن چاپ مجیک Chop Magic,فروش اینترنتی خرد کن چاپ مجیک Chop Magic,فروش ارزان خرد کن چاپ مجیک Chop Magic * حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج,خرید پستی,فروشگاه اینترنتی,خرد کن چاپ مجیک Chop Magic ارزان,ارزان ترین خرد کن چاپ مجیک Chop Magic,خرید اینترنتی ارزان خرد کن چاپ مجیک Chop Magic,بهترین فروشگاه اینترنتی
خرید اینترنتی,خرید اینترنتی خرد کن چاپ مجیک Chop Magic جدید,خرید خرد کن چاپ مجیک Chop Magic جدید,خرید نقدی خرد کن چاپ مجیک Chop Magic جدید,خرید پستی,خرید پستی خرد کن چاپ مجیک Chop Magic جدید,خرد کن چاپ مجیک Chop Magic جدید,خرد کن چاپ مجیک Chop Magic اصلی

این خرد کن دارای ۱۲ تیغه استیل ضد زنگ می باشد که بمنظور خرد کردن یکنواخت مواد غذایی طراحی گردیده است. تیغه های بکار رفته در این خرد کن از جند استیل ضد زنگ بوده و به آسانی قابل شستشو می باشند. جنس بدنه با کیفیت بسیار بالا ساخته شده که که به آسانی می توانید آن را بشویید. جنس استیل تیغه ها با کیفیت است که بدون این که کند شوند بارها و بارها می توانید آن ها رو مورد استفاده قرار دهید.

به وسیله این خرد کن می توانید مواد غذایی خود را بدون اینکه له یا به صورت ناقص تکته تکه شوند را برش دهید و یا آنها را خلال کنید. بدون نیاز به استفاده از فشار زیاد به این وسیله می توانید مواد غذایی را خرد نمایید.

اگر دقت کرده باشید خرد کردن گوجه فرنگی بسیار سخت می باشد که در اکثر مواقع آنها له می شوند و جلوه مناسبی برای یک میهمانی را ندارند. به وسیله این خرد کن می توانید آنها را به آسانی خرد کنید و برای تزیین سفره خود آنها را مورد استفاده قرار دهید. برای شستشو می توانید این وسیله را درون ماشین ظرفشویی قرار دهید. نگران نباشید کیفیت این محصول بسیار بالاست و در ماشین ظرفشویی هیچ مشکلی برای آن پیش نمی آید.

میوه جات و سبزیجات خود را با این وسیله پر کاربرد خرد کنید و از آن استفاده نمایید. این وسیله امکانات بسیار بالایی ددارد که در جهت خرد کردن میوه جات و سبزیجات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به تیغه هایی که در این وسیله قرار داده شده است می توانید در ۲ مرحله ریز و درشت آنها را خرد کنید. این محصول قادر است فلفل، تربچه، هویج و … را به آسانی خرد کرده و آن را برای استفاده در اختیار شما قرار دهید. نگران کند شده تیغه ها نباشید، همانطور که گفته شد تیغه ها از استیل ضد زنگ بوده و قدرت تیز بودن خود را هرگز از دست نخواهند داد. وسیله ای پر کاربرد که فضای خیلی کمی را در آشپزخانه شما آشغال می کند.

 

قیمت : ۲۵,۰۰۰  تومان
خرید پستی

خرید اینترنتی خرد کن چاپ مجیک Chop Magic | 25,000 تومان
خرید پستی