خرید اینترنتی ارزان

خرید,خرید اینترنتی,خرید پستی,خرید ارزان

خرید اینترنتی جاروی گردشی کموود,خرید پستی جاروی گردشی کموود,خرید ارزان جاروی گردشی کموود,جاروی گردشی کموود,خرید نقدی جاروی گردشی کموود,خرید آنلاین جاروی گردشی کموود,خرید جاروی گردشی کموود,فروش جاروی گردشی کموود,فروش پستی جاروی گردشی کموود,فروش اینترنتی جاروی گردشی کموود,فروش ارزان جاروی گردشی کموود * حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج,خرید پستی,فروشگاه اینترنتی,جاروی گردشی کموود ارزان,ارزان ترین جاروی گردشی کموود,خرید اینترنتی ارزان جاروی گردشی کموود,بهترین فروشگاه اینترنتی
خرید اینترنتی,خرید اینترنتی جاروی گردشی کموود جدید,خرید جاروی گردشی کموود جدید,خرید نقدی جاروی گردشی کموود جدید,خرید پستی,خرید پستی جاروی گردشی کموود جدید,جاروی گردشی کموود جدید,جاروی گردشی کموود اصلی

جارو کموود

بهترین و راحت ترین راه حل برای این که همیشه خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید این جارو ها کمترین فضا را در منزل اشغال می کند و نیازی نیست برای جمع کردن زباله از روی زمین هر بار از جاروی برقی استفاده کنید.جاروی کموود بدون استفاده از باتری و شارژ می تواند همه زباله ها حتی اجسام سنگین مثل فندک را از زمین جمع کند.

جارو های کموود دارای یک مخزن بزرگ است که براحتی تخلیه می شود و میله کشویی استیل برای تنظیم ارتفاع جارو برای اینکه آسیبی به ستون فقرات شما وارد نشده و تمام افراد خانواده به راحتی از آن استفاده کنند.

همچنین دو عدد فرچه زیر جارو طراحی شده که به صورت دورانی حرکت می کنند و قابل تعویض و شستشو هستند و حتی گرد و غبار را هم از سطح زمین جمع می کنند. سرامیک ،پارکت،یا هر کف پوش دیگه ای هیچ فرقی ندارد. کموود با گردش ۳۶۰ درجه زیر مبل و تمام لوازم منزل رو تمیز می کند.

جارو های کموود با ظاهری زیبا و در رنگ های متنوع شاد

قیمت : ۵۵,۰۰۰  تومان
خرید پستی

خرید اینترنتی جاروی گردشی کموود | 55,000 تومان
خرید پستی