خرید اینترنتی ارزان

خرید,خرید اینترنتی,خرید پستی,خرید ارزان

خرید اینترنتی اپیلاتور فیلیپس HP6307,خرید پستی اپیلاتور فیلیپس HP6307,خرید ارزان اپیلاتور فیلیپس HP6307,اپیلاتور فیلیپس HP6307,خرید نقدی اپیلاتور فیلیپس HP6307,خرید آنلاین اپیلاتور فیلیپس HP6307,خرید اپیلاتور فیلیپس HP6307,فروش اپیلاتور فیلیپس HP6307,فروش پستی اپیلاتور فیلیپس HP6307,فروش اینترنتی اپیلاتور فیلیپس HP6307,فروش ارزان اپیلاتور فیلیپس HP6307 * حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج,خرید پستی,فروشگاه اینترنتی,اپیلاتور فیلیپس HP6307 ارزان,ارزان ترین اپیلاتور فیلیپس HP6307,خرید اینترنتی ارزان اپیلاتور فیلیپس HP6307,بهترین فروشگاه اینترنتی
خرید اینترنتی,خرید اینترنتی اپیلاتور فیلیپس HP6307 جدید,خرید اپیلاتور فیلیپس HP6307 جدید,خرید نقدی اپیلاتور فیلیپس HP6307 جدید,خرید پستی,خرید پستی اپیلاتور فیلیپس HP6307 جدید,اپیلاتور فیلیپس HP6307 جدید,اپیلاتور فیلیپس HP6307 اصلی

اپیلاتور فیلیپس HP6307

اکثر افراد از داشتن موهای زائد روی پوستشان ناراضی هستند و تمایل دارند که پوستشان را بدون موهای زائد ببینند. موی زائد عاملی برای محافظت از پوست در برابر آفتاب است. در کنار این ویژگی‌های مثبت، موهای زائد روی پوست بدن، مانع از دیده‌شدن رنگ واقعی آن می‌شوند. برای حل این مشکل ابزارهای مختلفی طراحی شده که یکی از آن‌ها ماشین اصلاح است. اپیلاتور « HP6307» با طراحی ارگونومیک، به‌راحتی در دستان شما قرار می‌گیرد و موهای زائد بدن را در کمترین زمان ممکن برطرف می‌کند. طراحی موچین‌ها در این دستگاه به گونه‌ای است که موها را بدون کشیدن پوست از ریشه جدا می‌کند. این اپیلاتور دارای دو درجه تنظیم سرعت کم و زیاد است. از سرعت کم می‌توان برای نقاط حساس بدن مانند زیر بغل استفاده کرد و سرعت زیاد هم برای کندن موهای ضخیم‌تر استفاده می‌شود. دستگاه اپیلاسیون فیلیپس دارای ۲۰ موچین است که به صورت فشرده در کنار هم قرار گرفته و با حرکت سریع و منظم، به‌سرعت موهای زائد را برطرف می‌کنند. سری اپیلاتور فیلیپس را جهت تمیزکردن بهداشتی و آسان‌تر، می‌توان با کشیدن به سمت بیرون به‌راحتی از بدنه جدا کرده و شست. هنگام استفاده از اپیلاتور آن را با زاویه‌ی ۹۰ درجه روی قسمت موردنظر قرار دهید. شما می‌توانید با یک دست پوستتان را بکشید و با دست دیگر دستگاه را روی پوست حرکت دهید. اپیلاتور را در جهت مخالف رویش موها حرکت دهید و هرگز دستگاه را به صورت چرخشی یا به عقب و جلو روی پوست حرکت ندهید. همراه دستگاه یک عدد برس کوچک ارائه شده است که می‌توان از آن برای تمیزکردن موهای باقی‌مانده در سری استفاده کرد. به طور خلاصه Philips HP6307دارای سری اپیلاتور با ۲۰ موچین، دو سرعت قابل تنظیم و سری قابل شستشو بوده و با برق کار می‌کند.مدل HP6307 دارای طراحی منحصربه فردی است که  به راحتی در دستان شما جای میگیرد و موهای زائد را در حداقل زمان از بین می برد همچنین دارای دو درجه تنظیم سرعت کم و زیاد دارد. سرعت کم را می توان برای نقاط حساس بدن مانند زیر بغل و سرعت زیاد برای از بین بردن موهای پا مناسب است.
اپیلاتور فیلیپس HP6307موها را بدون درد و کشیدن از روی پوست به اندازه ۰٫۵ میلی متر از ریشه جدا می کند و پوست بدن را تمیز می کند و دارای سری ماساژور برای کاهش درد در حین اپیلاسیون می باشد.

موکن برقی فیلیپس مجهز به۲۱ موچین فلزی ضد حساسیت با یون های نقره می باشد که امکان اصلاحی کاملأ بهداشتی را فراهم می کنند.سری اپیلاتور قابل جدا شدن از بدنه و قابل شستشو است.

 

 

 

قیمت : ۲۰,۰۰۰  تومان
خرید پستی

خرید اینترنتی اپیلاتور فیلیپس HP6307 | 20,000 تومان
خرید پستی