خرید اینترنتی ارزان

خرید,خرید اینترنتی,خرید پستی,خرید ارزان

خرید اینترنتی سگ رباتیک Jino,خرید پستی سگ رباتیک Jino,خرید ارزان سگ رباتیک Jino,سگ رباتیک Jino,خرید نقدی سگ رباتیک Jino,خرید آنلاین سگ رباتیک Jino,خرید سگ رباتیک Jino,فروش سگ رباتیک Jino,فروش پستی سگ رباتیک Jino,فروش اینترنتی سگ رباتیک Jino,فروش ارزان سگ رباتیک Jino * حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج,خرید پستی,فروشگاه اینترنتی,سگ رباتیک Jino ارزان,ارزان ترین سگ رباتیک Jino,خرید اینترنتی ارزان سگ رباتیک Jino,بهترین فروشگاه اینترنتی
خرید اینترنتی,خرید اینترنتی سگ رباتیک Jino جدید,خرید سگ رباتیک Jino جدید,خرید نقدی سگ رباتیک Jino جدید,خرید پستی,خرید پستی سگ رباتیک Jino جدید,سگ رباتیک Jino جدید,سگ رباتیک Jino اصلی

سگ رباتیک Jino

ویژگی های کلیدی:

دارای قلاده به همراه ریموت

منبع تغذیه:۳ عدد باتری قلمی

قدرت بالا برای حرکت در مسیرهای طولانی

قابلیت پخش موزیک های زیبا و کودکانه

ساخته شده از الیاف ضد حساسیت

امکان حرکت شبیه سازی شده

نام سگ رباتیک Jino
نام تجاری Jino
مدل ربات
نوع کاربری یک اسباب بازی بسیار مهیج برای کودکان
منبع تغذیه ۳ عدد باتری قلمی
میزان حرکت قدرت بالا برای حرکت در مسیرهای طولانی
موزیک قابلیت پخش موزیک های زیبا و کودکانه
راه ارتباطی دارای یک عدد قلاده به همراه ریموت کنترلی
جنس ساخته شده از الیاف ضد حساسیت

 معرفی اجمالی محصول:

عروسک اسباب بازی سگ جینو Jino که با یک کنترل شبیه با قلاده حرکت می کند و موزیک پخش می نماید ، جنس این سگ دوست داشتنی از الیاف ضد حساسیت بوده و هیچ گونه حساسیتی برای فرزند شما ایجاد نخواهد کرد.
سگ جینو یک اسباب بازی کودکانه بسیار جدید است که علاوه بر پخش آهنگ های زیبا و دوست داشتنی برای کودکان مانند یک سگ واقعی حرکت می کند ، این سگ دوست داشتنی کاملا روباتیک بوده و دقیقه شبیه به یک سگ جینو زنده می باشد و دوست خوبی برای فرزند شما خواهد شد.

از ویژگی های سگ جینو میشود به انجام حرکات موزون آن نیز اشاره کرد ، این سگ با آهنگی که میزند و ریتمش حرکات خیلی زیبا انجام داده و فرزند شما را خوشحال می کند.

اسباب بازی سگ جینو یک روباتیک بی نظیر و ارزان برای بچه ها می باشد. به وسیله ی کنترل و قلاده ی دور گردن این سگ جینو کوچولو کودک دلبند شما می تواند ساعت ها سرگرم این بازی مهیج باشد.
بچه ها کنترل رو دستتون بگیرینو با خودتون داخل خونه ، پارک و هرجا که دوس دارین ببرین و ساعت ها باهاش بازی کنین
سگ روباتیک جینو موزیک میزنه ، راه میره ، حرکات عجیب انجام میده و….

رنگ بندی سگ جینو:
سگ رباتیک جینو دارای رنگ های متنوع و مدل های گوناگونی می باشد.

سگ موزیکال جینو:
موزیک های زیبا و کودکانه که فرزند شما را شاد و خوشحال خواهد کرد ، سگ جینو علاوه بر حرکت های طولانی موزیکهای زیبا و شاد نیز پخش می کند که جذابیت آن را چند برابر خواهد کرد.

حرکت در مسیرهای طولانی:
سگ روباتیک جینو امکان حرکت در مسیرهای طولانی را دارد که کودک شما را در پیاده روی در پارک همراهی خواهد نمود و مانند یک سگ واقعی به دنبال فرزند شما حرکت خواهد کرد و موزیک شاد کودکانه را پخش می کند.

 

قیمت : ۵۰,۰۰۰  تومان
خرید پستی

خرید اینترنتی سگ رباتیک Jino | 50,000 تومان
خرید پستی