خرید اینترنتی ارزان

خرید,خرید اینترنتی,خرید پستی,خرید ارزان

خرید اینترنتی داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK,خرید پستی داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK,خرید ارزان داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK,داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK,خرید نقدی داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK,خرید آنلاین داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK,خرید داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK,فروش داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK,فروش پستی داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK,فروش اینترنتی داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK,فروش ارزان داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK * حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج,خرید پستی,فروشگاه اینترنتی,داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK ارزان,ارزان ترین داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK,خرید اینترنتی ارزان داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK,بهترین فروشگاه اینترنتی
خرید اینترنتی,خرید اینترنتی داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK جدید,خرید داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK جدید,خرید نقدی داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK جدید,خرید پستی,خرید پستی داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK جدید,داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK جدید,داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK اصلی

داکت بزرگنمایی تصویر موبایل
ساخته شده ازچرمی  سیلیکون اکریلیک و abs
بزرگنمایی تصویر ۳x_5x
قابل نصب بر روی انواع گوشی موبایل و تبلت
کاهش خستگی و سوزش ناشی از نگاه کردن مستقیم به صفحه گوشی به مدت طولانی
کاهش سوزش چشم و پدیدار شدن اشک
پایه با طراحی ارگونومیک برای محکم حفظ شدن گوشی
حجم کم
حمل راحت
همراهی مورد نیاز در سفر های تفریحی و کاری

برای حفاظت از چشمان خود چه کاری می توانید انجام دهید؟

شاید اثرات طولانی مدت قرار گرفتن در معرض نورهای پر انرژی هنوز هم بر ما پوشیده باشد اما تردیدی نیست که خیره شدن طولانی مدت به نمایشگر می تواند باعث بروز خستگی چشم شود.با این همه، آنطور که دکتر هیتینگ می گوید می توان با اتخاذ برخی تدابیر تا حدودی از شدت این پدیده کاست:

۱- فاصله مناسب را با کامپیوتر حفظ کنید (از نمایشگر به اندازه یک بازو فاصله بگیرید) و از قوز کردن و نزدیک شدن به سمت آن جلوگیری نمایید.۲- در زمان استفاده از تلفن، نمایشگر آن را تا حد ممکن از چشمان خود دور نگه دارید. هر چه فاصله شما از صفحه نمایش بیشتر باشد احتمال آنکه دچار خستگی چشم شوید نیز کمتر خواهد بود (البته دقت داشته باشید که متون و عکس ها به راحتی قابل رویت باشند).۳- هر بیست دقیقه یک استراحت ۲۰ ثانیه ای داشته باشید و به فاصله ۲۰ فوتی (۶ متری) آنطرف تر نگاه کنید. این قانون ۲۰-۲۰-۲۰ خوانده می شود و ماهیچه های تمرکز کننده در داخل چشم را آرام می کند و علاوه بر این، آرامش ماهیچه های خارجی آن را به دنبال دارد که چشم ها را به هم نزدیک می کنند و مشاهده اشیاء نزدیک را میسر می نمایند. همچنین این کار به نوعی عمل پلک زدن را شبیه سازی نموده و سطح رویی چشمان را مرطوب می کند.۴- معاینه چشم انجام دهید. حتی آسیب های جزئی چشمی نیز می توانند خطر خستگی دیجیتالی چشم را تشدید کنند.در زمان معاینه از متخصص خود بخواهید که بهترین عینک را برای کار با نمایشگر دستگاه های دیجیتالی برای تان تجویز کند. عینکی که صرفا برای کار با کامپیوتر یا دیگر دستگاه های دیجیتالی تجویز شده باشد قطعا می تواند برایتان مفید واقع شود.۵- از متخصص چشم خود بخواهید عینکی را برایتان تجویز کند که نور را بلوکه می کند. در حال حاضر برندهای مختلفی اقدام به تولید لنز و پوشش های مناسب برای عینک می کنند که می توانند تا حدودی نورهای مخرب متصاعد شونده از سطح نمایشگرها را کاهش دهند.۶- مطمئن شوید که لنز عینک شما (اگر به عینک نیاز داشتید) دارای پوشش ضد انعکاس یا آنتی رفلکتیو (AR) باشد. حذف انعکاس از لنزها می تواند راحتی چشمان را افزایش دهد و باعث کاهش خستگی آن گردد.۷- بیرون بروید و بیشتر بازی کنید!

داکت بزرگنمایی تصویر موبایل

داکت بزرگنمایی تصویر موبایل محصولی جدید و بسیار کاربردی با طراحی خلاقانه می باشد که از جنس سیلیکون اکریلیک و ABS ساخته شده است. این محصول می تواند سایز تصویر موبایل یا تبلت را ۳ تا ۵ برابر (با توجه به سایز صفحه موبایل یا تبلت) بزرگنمایی کند. این داکت بدون نیاز به نصب نرم افزار یا … کار می کند و با تمامی گوشی های موبایل و تبلت ها قابل استفاده است. این محصول خستگی و سوزش چشم در اثر نگاه کردن طولانی مدت به صفحه موبایل را از بین می برد و با استفاده از آن می توانید فیلم، کلیپ، تصاویر و … موبایل خود را در سایز بزرگ به راحتی تماشا کنید و لذت ببرید.

همراهی مورد نیاز در سفر های تفریحی و کاری

 

 

قابل استفاده برای انواع موبایل و تبلت

 

 

کاهش سوزش چشم و پدیدار شدن اشک

 

 

بدون نیاز به برق و باطری

 

 

بدون نیاز به نصب نرم افزار

 

 

پایه با طراحی ارگونومیک برای محکم حفظ شدن گوشی

 

 

قیمت : ۱۸,۰۰۰  تومان
خرید پستی

 

خرید اینترنتی داکت چرمی بزرگنمایی تصویر موبایل ۳D PAK | 18,000 تومان
خرید پستی