خرید اینترنتی ارزان

خرید,خرید اینترنتی,خرید پستی,خرید ارزان

خرید اینترنتی فیجت خودکار آهنربایی تفکر,خرید پستی فیجت خودکار آهنربایی تفکر,خرید ارزان فیجت خودکار آهنربایی تفکر,فیجت خودکار آهنربایی تفکر,خرید نقدی فیجت خودکار آهنربایی تفکر,خرید آنلاین فیجت خودکار آهنربایی تفکر,خرید فیجت خودکار آهنربایی تفکر,فروش فیجت خودکار آهنربایی تفکر,فروش پستی فیجت خودکار آهنربایی تفکر,فروش اینترنتی فیجت خودکار آهنربایی تفکر,فروش ارزان فیجت خودکار آهنربایی تفکر * حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج,خرید پستی,فروشگاه اینترنتی,فیجت خودکار آهنربایی تفکر ارزان,ارزان ترین فیجت خودکار آهنربایی تفکر,خرید اینترنتی ارزان فیجت خودکار آهنربایی تفکر,بهترین فروشگاه اینترنتی 

خرید اینترنتی,خرید اینترنتی فیجت خودکار آهنربایی تفکر جدید,خرید فیجت خودکار آهنربایی تفکر جدید,خرید نقدی فیجت خودکار آهنربایی تفکر جدید,خرید پستی,خرید پستی فیجت خودکار آهنربایی تفکر جدید,فیجت خودکار آهنربایی تفکر جدید,فیجت خودکار آهنربایی تفکر اصلی

فیجت خودکار آهنربایی تفکر – بهترین ضد استرس ( جوهر سیاه )

 


Think Ink Pen 
یک ابزار تمرکز است که در کنار نوشتن به هر چه بهتر تمرکز کردنتان بر روی ایده ها و مسائل کمک میکند.فیجت خودکار آهنربایی اولین خودکار فلزی، تیتانیومی است که خم میشود، میچرخد و به چندین حالت خلاقانه تغییر می یابد. یک خودکار بی نهایت سرگرم کننده که مناسب هر موقعیتیست.

� حمل راحت مانند یک خودکار
� باز شدن شبیه آنتن از ۱۳۰ تا ۶۴۰ میلیمتر
� قدرت مکش آهنربایی ۳٫۵ LBS یا ۱٫۶ کیلوگرم

 

نحوه کارکرد Think Ink Pen

نحوه عملکرد خودکار تمرکز برای سرگرمی و البته نوشتاری بسیار ساده است. در نهایت شما سر کار یا کلاس درس چیزی دارید که شما را سرگرم میکند بدون اینکه باعث آزار و اذیت دیگران شوید.

 

خودکار تمرکز با داشتن آهنربایی در نوک آن شما را سرگرم کند. با فنری که دارد خودش را به شکل های مختلف در می آورد. کج می شود و به هر مدلی که دلتان بخواهد شکل میگیرد تا حس خوبی به شما منتقل شود. داشتن این فیجت ها در زندگی امروزه نوعی عادت شده است. از اسپینر ها یا موکورو گرفته و حالا جدید ترین فیجت خودکار تمرکز است.

  • مناسب برای همه ی سنين
  • وسیله ای پرطرفدار برای سرگرمی و تمرکز اعصاب

 نام کالا  خودکار آهنربایی

نوع کالا خودکار آهنربایی

رنگ مشکی

طول ۱۳۰-۶۴۰ میلیمتر

ظرفیت ۱۶۰۰ گرم

فیجت خودکار تمرکز فقط یک اسباب بازی نیست!

فیجت خودکار تمرکز یک توپ نیست که استرس خود را در آن تخلیه کنید یا یک مکعب روبیک نیست که در یک جلسه با آن بازی کنید. Think Ink Pen یک ابزار تمرکز است که در کنار نوشتن به هر چه بهتر تمرکز کردنتان بر روی ایده ها و مسائل کمک میکند!

کمک به تمرکز
فیجت خودکار آهنربایی اولین خودکار فلزی، تیتانیومی است که خم میشود، میچرخد و به چندین حالت خلاقانه تغییر می یابد. یک خودکار بی نهایت سرگرم کننده که مناسب هر موقعیتیست.

دارای قابلیت انعطاف – چرخش – پیچ خوردن –

فکر کردن به احتمالات

خودکار آهنربایی تنها برای کارمندان پشت میز نشین نیست، بلکه برای دانش آموزان و دانش جویان هم بسیار عالی است! برای معلمانی که با دانش آموزان بی توجه به درس سروکار دارند بعنوان یک انگیزه مضاعف این قلم پیشنهاد میشود. حتی آزمایشات این قلم نشان داده است که هنگام کار با این قلم دانش آموزان توانسته اند در نصف زمانی که همیشه برای نوشتن تکالیف صرف میکنند آنها را انجام دهند!

فیجت خودکار تمرکز بهترین وسیله برای آزادسازی تصورات و تخیلات شما در روزی که تمام وقتتان در اداره میگذرد است. فرقی ندارد که دانش آموزید، کارمندید یا هر شغل دیگری دارید چون هر کسی میتواند با فیجت خودکار تمرکز مقداری سرگرم شود. از Think Ink Pen استفاده کنید و حسادت همکاران و همکلاسیان و … را برانگیزید.

 

 

قیمت : ۲۸,۰۰۰  تومان 
خرید پستی

خرید اینترنتی فیجت خودکار آهنربایی تفکر | 28,000 تومان
خرید پستی