خرید اینترنتی ارزان

خرید,خرید اینترنتی,خرید پستی,خرید ارزان

خرید اینترنتی آسیاب دستی قهوه,خرید پستی آسیاب دستی قهوه,خرید ارزان آسیاب دستی قهوه,آسیاب دستی قهوه,خرید نقدی آسیاب دستی قهوه,خرید آنلاین آسیاب دستی قهوه,خرید آسیاب دستی قهوه,فروش آسیاب دستی قهوه,فروش پستی آسیاب دستی قهوه,فروش اینترنتی آسیاب دستی قهوه,فروش ارزان آسیاب دستی قهوه * حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج,خرید پستی,فروشگاه اینترنتی,آسیاب دستی قهوه ارزان,ارزان ترین آسیاب دستی قهوه,خرید اینترنتی ارزان آسیاب دستی قهوه,بهترین فروشگاه اینترنتی
خرید اینترنتی,خرید اینترنتی آسیاب دستی قهوه جدید,خرید آسیاب دستی قهوه جدید,خرید نقدی آسیاب دستی قهوه جدید,خرید پستی,خرید پستی آسیاب دستی قهوه جدید,آسیاب دستی قهوه جدید,آسیاب دستی قهوه اصلی

آسیاب قهوه دستی چوبی

روش‌های متعددی برای آسیاب کردن دانه‌های قهوه وجود دارد. قدیمی‌ترین ابزار مخصوص آسیاب کردن هاونِ قهوه‌کوب Mortar and Pestle است. هاونِ قهوه‌کوب از یک ظرف مستحکم و یک دسته هاون تشکیل شده است. یکی از ابزارهای اندکی جدیدتر که در سال‌های دور توسط اعراب و ترک‌های خاورمیانه استفاده می‌شد آسیاب دستی Manual Mill یا آسیاب ترک Turkish Mill است که از تیغه‌ها یا دندانه‌هایی ساخته شده‌اند که به کمک نیروی بازو کار می‌کنند.

http://www.takshop91.biz/uploads/1806_1438455840.jpg

اما  امروزه بیشتر از آسیاب تیغه‌ای برقی Electric Blade Grinder که چندان برای آسیاب کردن قهوه مناسب نیست زیرا قادر به تولید پودر یک‌دست و لطیفی نیست، و دیگری نیز آسیاب دندانه‌ای برقی Electric Burr Grinder  استفاده می شود که بهترین نوع آسیاب برای قهوه است چراکه پودر یک‌دست و لطیفی تولید می‌کند که هم برای دم کردن قهوه‌ی دانه‌ریزی هم‌چون قهوه اسپرسو و قهوه ترک و هم برای دم کردن دیگر انواع قهوه کاربرد دارد. البته آسیاب غلطکی Roller Mill نیز نوعی آسیاب تجاری است که در کارگاه‌ها و کارخانه‌های قهوه‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 http://www.takshop91.biz/uploads/1806_1438463256.jpg

آسیاب دستی چوبی

این نوع آسیاب برای آسیاب کردن مقدار اندکی قهوه بسیار مناسب است. طرز کار آن‌ بسیار ساده می باشد . داخل آسیاب تیغه یا دندانه‌هایی از جنس فلز وجود دارد که به کمک دسته‌ی باریکی به حرکت در می‌آیند و دانه‌های قهوه را که داخل مخزن قرار دارند آسیاب می‌کنند.  این آسیاب‌ علامتی بر روی خود دارد که تعیین کننده اندازه درشتی یا ریزی پودر شدن قهوه می باشد .

از مزایای این آسیاب‌  چوبی بودن بدنه و اجزای آن می باشد  و تمیز کردن آن‌ها آسان‌تر از تمیز کردن آسیاب‌های برقی است. هم‌چنین با وجود قیمتِ پایین‌تر، آسیاب‌های دستی عمر طولانی‌تری دارد.

این آسیاب‌ می‌تواند به طور یک‌جا دانه‌های مورد نیاز برای حداکثر ۶ فنجان قهوه را آسیاب کند و گنجایش بیشتر از آن را ندارد.

قیمت : ۴۵,۰۰۰  تومان
خرید پستی

خرید اینترنتی آسیاب دستی قهوه | 45,000 تومان
خرید پستی