خرید اینترنتی ارزان

خرید,خرید اینترنتی,خرید پستی,خرید ارزان

خرید اینترنتی سشوار حرفه ای gemei,خرید پستی سشوار حرفه ای gemei,خرید ارزان سشوار حرفه ای gemei,سشوار حرفه ای gemei,خرید نقدی سشوار حرفه ای gemei,خرید آنلاین سشوار حرفه ای gemei,خرید سشوار حرفه ای gemei,فروش سشوار حرفه ای gemei,فروش پستی سشوار حرفه ای gemei,فروش اینترنتی سشوار حرفه ای gemei,فروش ارزان سشوار حرفه ای gemei * حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج,خرید پستی,فروشگاه اینترنتی,سشوار حرفه ای gemei ارزان,ارزان ترین سشوار حرفه ای gemei,خرید اینترنتی ارزان سشوار حرفه ای gemei,بهترین فروشگاه اینترنتی
خرید اینترنتی,خرید اینترنتی سشوار حرفه ای gemei جدید,خرید سشوار حرفه ای gemei جدید,خرید نقدی سشوار حرفه ای gemei جدید,خرید پستی,خرید پستی سشوار حرفه ای gemei جدید,سشوار حرفه ای gemei جدید,سشوار حرفه ای gemei اصلی

سشوار حرفه ای gemei

سشوار gemei دارای موتور حرفه ای AC و عملکرد آیونیک می باشد که با این قابلیت برای سالنهای آرایشی و افراد حرفه ای و همچنین استفاده در منزل بسیار مناسب می باشد. فشار باد فوق العاده و حرارت واقعی ۲۰۰۰ وات ، این سشوار را به ابزاری کامل تبدیل کرده است. این دستگاه به همراه ست کاملی از سر سشوار جهت برطرف کردن انواع نیازهای یک فرد حرفه ای یا یک آرایشگر ماهر را دارا می باشد که با اتصال این سریهای متمرکز کننده باد در اندازه های ۶۰، ۷۵، ۸۵ میلیمتر می توان موها را بهتر حالت دهی داد.

سشوار gemei دارای۲سرعت (کم و زیاد) و ۲ حالت گرمایی (ملایم و گرمای زیاد) به همراه باد خنک می باشد که استفاده از این قابلیت باعث تثبیت بیشتر و بهتر حالت دهی موهای شما می شود. به علاوه این دستگاه به عملکرد ایونیک مجهز می باشد وبا نگهداشتن کلید آیون ، بخش یون سازی فعال می شود و به مولکولهای هوای خروجی از سشوار یون منفی اضافه می شود. استفاده کردن از این قابلیت سشوار ۷۲۰۰ پرومکس با عث می شود تا موها بر اثر قرارگرفتن در جریان هوای آیونیک، سریع تر و بهتر حالت گیرد و عمر و دوام حالت آن افزایش یابد.

سشوار ۲۰۰۰ وات پرومکس جهت کارایی بهتر و راحت تر دارای سیم بلند به طول ۳ متر با قابلیت آوریز می باشد همچنین به دلیل در دسترس بودن و آسیب نرسیدن به دستگاه در زمانیکه نیازی به استفاده نباشد می توان آن را از طریق حلقه که در انتهای دستگاه طراحی شده بر روی دیوار آویزان کرد.این دستگاه دارای ۲ درب پوش فیلتر می باشد که به راحتی از دستگاه جدا شده و قابل شستشو وتعویض می باشد.
 

قیمت : ۴۸,۰۰۰  تومان
خرید پستی

خرید اینترنتی سشوار حرفه ای gemei | 48,000 تومان
خرید پستی