خرید اینترنتی ارزان

خرید,خرید اینترنتی,خرید پستی,خرید ارزان

خرید اینترنتی کفش ریباک مدل Jet Dashride,خرید پستی کفش ریباک مدل Jet Dashride,خرید ارزان کفش ریباک مدل Jet Dashride,کفش ریباک مدل Jet Dashride,خرید نقدی کفش ریباک مدل Jet Dashride,خرید آنلاین کفش ریباک مدل Jet Dashride,خرید کفش ریباک مدل Jet Dashride,فروش کفش ریباک مدل Jet Dashride,فروش پستی کفش ریباک مدل Jet Dashride,فروش اینترنتی کفش ریباک مدل Jet Dashride,فروش ارزان کفش ریباک مدل Jet Dashride * حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج,خرید پستی,فروشگاه اینترنتی,کفش ریباک مدل Jet Dashride ارزان,ارزان ترین کفش ریباک مدل Jet Dashride,خرید اینترنتی ارزان کفش ریباک مدل Jet Dashride,بهترین فروشگاه اینترنتی
خرید اینترنتی,خرید اینترنتی کفش ریباک مدل Jet Dashride جدید,خرید کفش ریباک مدل Jet Dashride جدید,خرید نقدی کفش ریباک مدل Jet Dashride جدید,خرید پستی,خرید پستی کفش ریباک مدل Jet Dashride جدید,کفش ریباک مدل Jet Dashride جدید,کفش ریباک مدل Jet Dashride اصلی

کفش مخصوص دویدن زنانه ریباک مدل Jet Dashride

 

به هنگام پیاده روی تمامی فشار بر روی پاها است. اگر این فشار به طور صحیح مدیریت نشود امکان دارد در دراز مدت مشکلات زیادی برای ستون فقرات به وجود بیاورد. بهترین راه کنترل این فشارها استفاده از کفش‌های مخصوص پیاده روی و دوندگی هستند. این کفش‌ها قابلیت کاهش فشارهای وارده از سطح زمین را تا حدود زیادی دارند. کفش مخصوص دویدن زنانه ریباک مدل Jet Dashride یکی از مدل‌های مناسب است که طراحی منحصربه‌فردی دارد تا به کمک آن فشارهای وارده به پاها در امان بمانند. کفش مخصوص دویدن زنانه ریباک مدل Jet Dashride دارای کفی بسیار مخصوصی است این کفی در قسمت پاشنه محفظه‌هایی دارد که منجر به کاهش شوک‌های وارده در قسمت پاشنه پا می‌شود. این زیره با کمک فناوری‌های جدید بسیار با دوام و راحت است. از طرفی رویه‌ای از جنس الیاف مشبک دارد که تهویه‌ی هوا را در سرتاسر کفش به جریان انداخته و از تعرق پاها به هنگام پیاده روی می‌کاهد. طراحی کفی این کفش احساس راحتی و سبکی بسیار زیادی را منتقل می‌کند که از خستگی پاهای شما در هنگام استفاده می‌کاهد.

ریباک تولید کننده کفش‌های ورزشی، پوشاک و لوازم و معمولاً تابع شرکت آدیداس است. نام آن از تلفظ آفریقایی ربوک (به انگلیسی: rhebok) که یک نوع غزال آفریقایی است، گرفته شده است. این شرکت در شهر بولتون در تاریخ ۱۸۹۵ با نام اصلی جی. دبلیو فوستر و برادران سونس تأسیس شد و بعدها در سال ۱۹۵۸ به ریباک تغییر نام داد. مؤسسان این شرکت، جو و جف فوستر بودند که نام را در لغت نامه‌ای پیدا کردند که جو فوستر به عنوان یک پسر در یک مسابقه برده بود. این دیکشنری نسخه‌ی جنوب آفریقایی بود، برای همین، این‌گونه تلفظ می‌شدند. شرکت آدیداس در سال ۲۰۰۵ میلادی با پرداخت مبلغ ۳ میلیارد یورو توانست تمام سهام شرکت آمریکایی ریباک را خریداری کند و عملاً صاحب این شرکت شود؛ اما چیزی که جلب توجه کرد، سیاست مدیران آدیداس بود که پس از خریداری ریباک نام این شرکت را تغییر ندادند، چرا که نمی‌خواستند با این اقدام بازار فروش خود را از دست بدهند و فقط تکنولوژی آدیداس را در خطوط ساخت محصولات ریباک جایگزین کردند.

با استفاده از کفش مخصوص دویدن زنانه ریباک مدل Jet Dashride می‌توانید از یک دوندگی طولانی لذت ببرید و کمترین میزان خستگی را در پاهایتان احساس کنید.

 

 

قیمت : ۶۵,۰۰۰  تومان
خرید پستی

خرید اینترنتی کفش ریباک مدل Jet Dashride | 65,000 تومان
خرید پستی