خرید اینترنتی ارزان

خرید,خرید اینترنتی,خرید پستی,خرید ارزان

خرید اینترنتی قلم تاچ موبایل و تبلت,خرید پستی قلم تاچ موبایل و تبلت,خرید ارزان قلم تاچ موبایل و تبلت,قلم تاچ موبایل و تبلت,خرید نقدی قلم تاچ موبایل و تبلت,خرید آنلاین قلم تاچ موبایل و تبلت,خرید قلم تاچ موبایل و تبلت,فروش قلم تاچ موبایل و تبلت,فروش پستی قلم تاچ موبایل و تبلت,فروش اینترنتی قلم تاچ موبایل و تبلت,فروش ارزان قلم تاچ موبایل و تبلت * حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج,خرید پستی,فروشگاه اینترنتی,قلم تاچ موبایل و تبلت ارزان,ارزان ترین قلم تاچ موبایل و تبلت,خرید اینترنتی ارزان قلم تاچ موبایل و تبلت,بهترین فروشگاه اینترنتی
خرید اینترنتی,خرید اینترنتی قلم تاچ موبایل و تبلت جدید,خرید قلم تاچ موبایل و تبلت جدید,خرید نقدی قلم تاچ موبایل و تبلت جدید,خرید پستی,خرید پستی قلم تاچ موبایل و تبلت جدید,قلم تاچ موبایل و تبلت جدید,قلم تاچ موبایل و تبلت اصلی

قلم تاچ موبایل و تبلت

امکان استفاده در انواع گوشی ها، تبلت ها

و سایر محصولات دیجیتالی با صفحه نمایش لمسی

دارای گیره مخصوص قرار گرفتن در سوکت هدفون

قلم تاچ موبایل و تبلت

قلم تاچ محصولی است که می توانید به وسیله ی آن کار با موبایل و تبلت خود را آسان تر از قبل کنید. می توانید در منوهای موبایل یا تبلت جابجا شوید، در محیط اپلیکیشن های مختلف با صفحه لمسی کار کنید و در اپلیکیشن های مخصوص، به ترسیم و یا نوشتن مطالب بپردازید.

قلم تاچ موبایل و تبلت

حس دست گرفتن قلم برای همه ما مطلوب است. از زمانی که یادگرفتیم بنویسیم ساعات زیادی از عمرمان قلم به دست بوده ایم.ژست متفکرانه ی ما هم به همراه یک قلم در دستمان است که در حال تکان دادن آن هستیم و انگار این کار به ما تمرکز می دهد. در دنیای مدرن صفحات لمسی امروز هم ترکیب تکنولوژی با سنت جذاب است. با تهیه این محصول علاوه بر اینکه متفاوت از سایرین به چشم می آیید، خودتان هم حس خوبی در هنگام کار کردن با صفحه لمسی گوشی و تبلت پیدا می کنید.

قلم تاچ موبایل و تبلت

نکته قابل توجه در این قلم ها، گیره ای است که در انتهای آنها تعبیه شده و شما می توانید با اتصال آن به سوکت ۳٫۵ میلیمری هدفون گوشی یا تبلت، این قلم را به آن متصل کنید تا همیشه همراه شما باشد و نگران گم کردن آن نباشید. شما هم یک بار کار با قلم تاچ را تجربه کنید و ببینید تا چه حد کار راه انداز است.

قلم تاچ موبایل و تبلت

 

 

قیمت : ۱۲,۰۰۰  تومان
خرید پستی

خرید اینترنتی قلم تاچ موبایل و تبلت | 12,000 تومان
خرید پستی