خرید اینترنتی ارزان

خرید,خرید اینترنتی,خرید پستی,خرید ارزان

خرید اینترنتی تخلیه کن آووکادو ۲ عددی,خرید پستی تخلیه کن آووکادو ۲ عددی,خرید ارزان تخلیه کن آووکادو ۲ عددی,تخلیه کن آووکادو ۲ عددی,خرید نقدی تخلیه کن آووکادو ۲ عددی,خرید آنلاین تخلیه کن آووکادو ۲ عددی,خرید تخلیه کن آووکادو ۲ عددی,فروش تخلیه کن آووکادو ۲ عددی,فروش پستی تخلیه کن آووکادو ۲ عددی,فروش اینترنتی تخلیه کن آووکادو ۲ عددی,فروش ارزان تخلیه کن آووکادو ۲ عددی * حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج,خرید پستی,فروشگاه اینترنتی,تخلیه کن آووکادو ۲ عددی ارزان,ارزان ترین تخلیه کن آووکادو ۲ عددی,خرید اینترنتی ارزان تخلیه کن آووکادو ۲ عددی,بهترین فروشگاه اینترنتی
خرید اینترنتی,خرید اینترنتی تخلیه کن آووکادو ۲ عددی جدید,خرید تخلیه کن آووکادو ۲ عددی جدید,خرید نقدی تخلیه کن آووکادو ۲ عددی جدید,خرید پستی,خرید پستی تخلیه کن آووکادو ۲ عددی جدید,تخلیه کن آووکادو ۲ عددی جدید,تخلیه کن آووکادو ۲ عددی اصلی

تخلیه کن آووکادو ۲ عددی

آووکادو ، یک ماده غذایی کامل با ۱۴ ماده معدنی مفید برای تحریک رشد بدن می باشد و سرشار از آنتی اکسیدان‌هایی است که با انواع بیماری‌ها مقابله می‌کنند.
خواص آووکادو:
۱- آووکادو برای سلامت چشم‌ها مفید است.
۲- آووکادو کمک می‌کند تا لاغرتر شوید
۳- آووکادو باعث کنترل قند خون می‌شود
٤- آووکادو و سلامت قلب
٥- آووکادو برای خانم‌های باردار مفید است

به علت نرم بودن آووکادو رسیده، تخلیه کردن  آووکادو یک کار دردسر ساز است. این وسیله  طوری طراحی شده است که با یک حرکت ساده بدون آسیب خوردن به میوه در یک حرکت محتوای داخل میوه تخلیه می شود.

اگر می خواهید آووکادو را همان روز که می خرید مصرف کنید آووکادویی بخرید که کمی نرم است، ولی اگر وقت دارید، آووکادوهای سفت بخرید و بگذارید روی کابینت آشپزخانه در منزل در چند روز آینده برسد.
با گذاشتن دو سه عدد آووکادو در کیسه کاغذی و بستن در آن، می توانید روند رسیدن آن را سرعت ببخشید. حتی برای سریعتر رسیدن آن می توانید یک عدد سیب داخل کیسه بگذارید.

چاقو را کنار بگذارید و دو دستتان را به دور تو نیمه بگذارید و به آرامی آنها را بچرخانید تا یک نیمه از هسته جدا شود. سپس بوسیله تخلیه کن آووکادو محتوای میوه را خالی کنید.
این نکته را فراموش نکنید که بهترین راه برای داشتن آووکادویی با رنگ سبز زیبا، کمی آب لیموی تازه روی آن بچکانید و با کیسه پلاستیکی رویش را بپوشانید. 

قیمت : ۷,۰۰۰  تومان
خرید پستی

خرید اینترنتی تخلیه کن آووکادو ۲ عددی | 7,000 تومان
خرید پستی