خرید اینترنتی ارزان

خرید,خرید اینترنتی,خرید پستی,خرید ارزان

خرید اینترنتی ظرف هفت کاره آشپزخانه,خرید پستی ظرف هفت کاره آشپزخانه,خرید ارزان ظرف هفت کاره آشپزخانه,ظرف هفت کاره آشپزخانه,خرید نقدی ظرف هفت کاره آشپزخانه,خرید آنلاین ظرف هفت کاره آشپزخانه,خرید ظرف هفت کاره آشپزخانه,فروش ظرف هفت کاره آشپزخانه,فروش پستی ظرف هفت کاره آشپزخانه,فروش اینترنتی ظرف هفت کاره آشپزخانه,فروش ارزان ظرف هفت کاره آشپزخانه * حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج,خرید پستی,فروشگاه اینترنتی,ظرف هفت کاره آشپزخانه ارزان,ارزان ترین ظرف هفت کاره آشپزخانه,خرید اینترنتی ارزان ظرف هفت کاره آشپزخانه,بهترین فروشگاه اینترنتی
خرید اینترنتی,خرید اینترنتی ظرف هفت کاره آشپزخانه جدید,خرید ظرف هفت کاره آشپزخانه جدید,خرید نقدی ظرف هفت کاره آشپزخانه جدید,خرید پستی,خرید پستی ظرف هفت کاره آشپزخانه جدید,ظرف هفت کاره آشپزخانه جدید,ظرف هفت کاره آشپزخانه اصلی

ظرف هفت کاره آشپزخانه

ظرف هفت کاره آشپزخانه به علت ترکیب رنگ زیبا و طراحی منحصر به فردی که دارد در نگاه اول شبیه به یک اسباب بازی به نظر می رسد که کودکان را جذب خود می کند اما دراصل یک ابزار چند کاره است که از چندین لایه مختلف تشکیل شده است و می تواند برای کاربرد های مختلف در آشپزخانه استفاده گردد.این محصول جالب و کاربردی کار بانوان را در آشپزخانه آسان نموده است. ظرف هفت کاره آشپزخانه دارای رنده های مختلفی می باشد که می توان از آنها برای پودر کردن انواع ادویه ها، مواد غذایی مانند زنجبیل،نارگیل و… و از رنده های دیگر برای موادی چون پنیر و … استفاده نمود.از دیگر قطعات آن می توان به قاشق ها و برش دهندهای آن اشاره کرد که بسیار کاربردیست و ظاهر زیبایی دارد. در کل دارای قطعات آبمیوه گیری،گوشتکوب،برش سیب،برش مرکبات،آب مرکبات گیر،برنده ادویه برای پودر کردن ادویه،سری مناسب برای رنده کردن پنیر و…و قاشق و برش زن های برگ مانند می باشد.

ظرف هفت کاره آشپزخانه یک محصول بی نظیر که مورد نیاز در هر آشپزخانه میباشد. ظرف هفت کاره آشپزخانه دارای قاشق و برش دهنده ی پر کاربرد رنده ، آب میوه گیری و میوه قاچ کن می باشد .

ظرف هفت کاره آشپزخانه با قابلیت ها و قالب های زیبایی که دارد می تواند کار کدبانوی خانه ی شما را در آشپزخانه سهل و آسان نماید.

با قالب های مختلف آن شما میتوانید میوه ها را به اشکال مختلف فانتزی در بیاورید.

ظرف هفت کاره آشپزخانه دارای رنده های متفاوتی می باشد که از آنها می توانید برای پودر کردن انواع ادویه ها و مواد غذایی مانند زنجبیل ، نارگیل و … و از رنده دیگر برای موادی همچون پنیر و … استفاده نمایید.

محتویات درون جعبه ی این ظرف زیبا به شرح زیر می باشد :
• آب مرکبات گیریرنده ادویه برای پودر کردن ادویه
• سری مناسب برای رنده کردن انواع پنیر و …
• دارای قاشق و برش زن های برگ مانند
• آبلیموگیری
• گوشتکوب
• برش مرکبات
• برش سیب

 

قیمت : ۲۵,۰۰۰  تومان
خرید پستی

خرید اینترنتی ظرف هفت کاره آشپزخانه | 25,000 تومان
خرید پستی